Читайте нас в соціальних мережах

Тестостерон пропіонат і тестостерон ципіонат: подібності та відмінності

Четвер, 14 вересня 2023 14:30
Тестостерон пропіонат і тестостерон ципіонат: подібності та відмінності
Нормальний рівень тестостерону необхідний для підтримки енергії, сил, що сприяє досягненню відмінних спортивних результатів.

Синтетичний гормон має різні види ефірів і сполук. Одними з популярних вважаються тестостерон ципіонат і енантат.

Основні властивості

Тестостерон енантат - це найпопулярніший стероїд, який застосовується для удосконалення м'язової мускулатури, а також підвищення фізичних показників. Основним діючим компонентом є молекула тестостерону, до якої додано ефір пропіонової кислоти. 

Тестостерон ципіонат належить до сильних спортивних медикаментів, які використовуються для нарощування сухої м'язової маси і підвищення витривалості при фізичних навантаженнях.

Фармакологічні характеристики ефірів

Стероїди відрізняються періодом дії та загальним впливом на організм. Ципіонат вважається найдовшим серед усіх ефірів - до 16 днів, тривалість впливу енантату - від 2 до 3 днів. Обидва препарати мають маслянисту основу і вводяться ін'єкційно.

  1. Анаболічний ефект: тестостерон енантат - 100%, тестостерон ципіонат - 100%.
  2. Андрогенна активність: тестостерон енантат - 100%, тестостерон ципіонат - 100%.
  3. Ароматизація: тестостерон енантат - 100%, тестостерон ципіонат - 100%.
  4. Енантат виводиться з організму протягом одних - півтори доби, ципіонат - через 8 днів після введення.
  5. Активність ефірів в організмі: енантат чинить пік впливу в день введення і поступово знижується протягом 36 годин, ципіонат продовжує працювати від 7 до 8 днів.
  6. Виявлення метаболітів: тестостерон енантат курс визначається в організмі до 60 днів, елементи ципіонату можна виявити протягом 120 днів.

Тестостерон енантат і тестостерон ципіонат мають низькі показники токсичності та побічної дії. У принципі обидва ефіри є взаємозамінними і можуть підтримувати високий рівень тестостерону протягом приблизно двох тижнів.

Купити тестостерон енантат і тестостерон ципіонат в Україні

Придбати будь-які різновиди ефірів тестостерону можливо на сайті SteroidShop. Магазин надає широкий вибір оригінальних, високої якості препаратів від виробників за прийнятними цінами. Менеджери нададуть консультацію, швидко оформлять і відправлять ваше замовлення.ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ