Читайте нас в соціальних мережах

Як орендувати віртуальний хостинг: кілька простих кроків

Вівторок, 11 липня 2023 19:36
Як орендувати віртуальний хостинг: кілька простих кроків
Давно плануєте створити власний сайт, але не знаєте, як почати?

Насамперед орендуйте хостинг.

Хостинг – це послуга з оренди місця на сервері, що дозволяє розміщувати веб-сайти чи інші онлайн-ресурси. Це дає змогу зберігати файли у цілодобовому доступі та звантажувати їх, коли користувачі відвідують сайт.

Найбільш поширеним видом хостингу є віртуальний хостинг. Понад 80 % усіх сайтів та онлайн-ресурсів розташовано саме на таких майданчиках. Значні можливості використання цього продукту дає хостинговая компания - Дельтахост.

Віртуальний хостинг та інші види 

Віртуальний хостинг – це тип хостингу, при якому на одному сервері розміщено декілька веб-сайтів. Їх кількість може сягати кілька десятків чи сотень.

Окрім цього, існують ще такі види хостингів:

  • - Хмарний хостинг (більш сучасний варіант хостингу, на якому працюють одразу кілька серверів разом для розміщення вашого сайту);
  • - Віртуальний виділений сервер (орендар може розмістити один великий сайт або ж кілька маленьких);
  • - Виділений сервер (орендару пропонують окремий фізичний майданчик);
  • - Colocation (розміщення серверів та обладнання у дата-центрі компанії-провайдера). 

d85bf7fda8e15dddf453

Вибір хостингу: на що звернути увагу 

Якщо ви хочете быстро арендовать сервер без ожидания, хостинговая компания - Дельтахост, врахуйте багато аспектів. Грамотний підхід до цього процесу допоможе вам створити успішний інтернет-проект. То на що звернути увагу? 

  1. 1. Легкість налаштувань. Якщо ви раніше не працювали з хостингами, то вибирайте послугу з максимально легкими налаштуваннями;
  2. 2. Відгуки. Промоніторте, що користувачі розповідають про хостинг-провайдера. Це допоможе вам упевнитися в надійності та передбачити можливі ризики.
  3. 3. Ціна. Не обрийте найдорожчий хостинг, це не обов’язково означає, що він найкращий. Однак не зупиняйте свій вибір і на найдешевшому, адже вони часто підводять.
  4. 4. Резервне копіювання даних. Уточніть в якому місці відбувається резервне копіювання даних. Це допоможе легко відновити інформацію у разі проблем.
  5. 5. Технічна підтримка. Обирайте провайдерів, які можуть допомогти вам вирішити проблему у будь-який час доби. Наприклад, хостинговая компания – Дельтахост. Deltahost надає цілодобову технічну підтримку 24/7. Це ви можете перевірити. Зателефонуйте чи напишіть ввечері і побачите швидкість відповіді.
  6. 6. Врахуйте швидкість завантаження. На це дуже часто звертають увагу відвідувачі сайту. Якщо ваш ресурс повільно завантажується, ви можете втратити користувачів.
  7. 7. Місце на жорсткому диску. Залежно від цілей вашого проекту ви можете прорахувати, який обсяг дискового простору вам потрібен.
  8. 8. Можливість тестування. Деякі хостинг-провайдери дають можливість тестувати послугу, тобто ви можете розмістити сайт, щоб побачити, як він буде відкриватися.

Радимо дуже усвідомлено підійти до вибору хостингу, адже від цього залежить успіх вашого інтернет-проекту. Пам’ятайте, що перенесення сайту на новий хостинг – процес не з легких, тож добре перевірте провайдера, щоб упевнитися в безпечності та якості.



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ