Читайте нас в соціальних мережах

Як придбати необроблену деревину для свого бізнесу?

Четвер, 29 червня 2023 15:38
Як придбати необроблену деревину для свого бізнесу?
Відкрили власну справу, яка пов’язана з деревиною, але не знаєте, де закупляти сировину?

Вихід є! Найбільш надійним та зручним способом придбання необробленої деревини є біржова торгівля. Одним із найпопулярніших сервісів цього напрямку є Українська енергетична біржа https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupivlya-tsinnih-porid-dereva-de-shukati-yakisnu-sirovinu/

Як взяти участь?

 Участь у торгах деревиною на Українській енергетичній біржі беруть представники бізнесу з різних куточків України. У першому півріччі 2021 року рівень реалізації деревини сягнув 90 %, що свідчить про популярність та надійність сервісу. Пройшовши нескладну акредитацію, ви можете легко стати учасником торгів.

  1. 1. Ознайомтеся з документацією – Регламентом з організації та проведення електронних аукціонів з купівлі-продажу необробленої деревини на товарній біржі – Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська енергетична біржа» (нова редакція), Положенням про надання в оренду біржових місць на товарній біржі - Товариство з обмеженою відповідальністю «Українська енергетична біржа».
  2. 2. На сайті біржі пройдіть Акредитацію on-line: оберіть тип учасника торгів (резидент/нерезидент) та заповніть в електронній формі заяву-анкету, обравши напрямок "Необроблена деревина та пиломатеріали".
  3. 3. Укладіть Договір оренди біржового місця та отримайте статус непостійного члена Біржі.

Види деревини 

Українська енергетична біржа пропонує найрізноманітніші види деревини. Це – сосна, ялина, хвойні, твердолистяні, бук, дуб, ялиця, м’яколистяні, вільха, береза, граб, ясен, осика, дуб червоний, модрина, липа, клен, берест, в’яз, акація, тополя, явір тощо.   

На що звернути увагу при виборі деревини? 

  • - Обираючи сировину та постачальника, врахуйте те, для чого ви використовуватимете деревину. Зважаючи на призначення, оберіть характеристики, які вам найбільше підходять.
  • - Порівняйте ціни у різних постачальників. Найдорожча деревина – не обов’язково найкраща. Втім, не варто спокушатися на надто низькі ціни, адже часто вони є ознакою не зовсім якісної продукції.
  • - Врахуйте терміни доставки. Для того, аби бізнес не став на паузу, постачальник повинен доставити сировину вчасно, щоб ви не призупиняли робочі процеси.
  • - Дослідіть відгуки та коментарі у соцмережах, аби об’єктивно оцінити усі можливі ризики.
  • - Зверніть увагу на сервіс. Хороше обслуговування – запорука розуміння та вдалої покупки.


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ