Читайте нас в соціальних мережах

Переваги та недоліки Xbox One S

Середа, 24 травня 2023 23:11
Переваги та недоліки Xbox One S
Після спроб Майкрософт з випуском не найвдалішої консолі Xbox 360 дехто пророкував, що компанії вже не вдасться конкурувати з Play Station.

Але ситуація почала змінюватися на краще після виходу Xbox One. Не в останню чергу це пов’язано з іменем Філа Спенсера, який направив розробку на правильний шлях.

Ще краще справи почали рухатися після випуску наступного покоління консолей. Серія пристроїв Microsoft Xbox Series S 512GB виявилася дуже вдалою. Приставки додали в потужності та отримали ряд інших удосконалень.

Переваги пристроїв серії S

На відміну від попередніх версій, де розробники намагалися випустити консоль раніше конкурентів, консоль вийшла майже одночасно з PS4. Вона мала велику кількість переваг. Перш за все це стильний дизайн, зручний геймпад, незалежно від розміру долоні. Джойстик працює на власних батарейках та з’єднується бездротовим способом.

Звісно, зросла потужність. Тепер консоль перетворилася не на мультимедійний пристрій, який програвав відео чи дозволяв користуватися інтернетом, а на потужну ігрову станцію.

Якщо хочеться пограти в улюблені ігри попереднього покоління (Xbox 360), з цим не виникне жодних проблем. Пристрій дозволяє запускати будь-яку гру минулої генерації.

Вирішене в серії S і питання з нагрівом. Як відомо, раніше це була одна з головних проблем. Крім відсутності нагрівання корпусу, пристрій безшумний незалежно від навантаження на «залізо».

Також з’явилося більше ексклюзивних ігор, що не може не тішити користувачів. Керівництву компанії вдалося домовитися з найвідомішими виробниками ігор про випуск ексклюзивів, яких у PS4 виявилося менше.

Які є недоліки у консолі?

Звісно, не обійшлося і без недоліків. Серед головних мінусів:

  • - невелика кількість кольорів (чорний та білий);
  • - повільніший жорсткий диск, ніж у конкурента;
  • - не дуже відчутні покращення «заліза»;
  • - відсутність порту Kinect (тепер потрібен спеціальний перехідник).

Всі ці недоліки незначні, тому популярність консолі знаходиться на високому рівні. Придбати цю модель завжди можна в RetroMagaz.ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ