Читайте нас в соціальних мережах

Де знайти і як обрати системний блок

Вівторок, 24 травня 2022 10:20
Де знайти і як обрати системний блок
Якісний системний блок для комп’ютера: особливості вибору.

Комп’ютер має повністю відповідати робочим потребам та побажанням користувача. Виходячи з цього, слід звертати увагу на всі характеристики системного блоку.

Незважаючи на тенденцію к використанню портативних пристроїв, зокрема ноутбуків, стаціонарний комп’ютер залишається невід’ємною частиною життя сучасної людини. Він складається з двох ключових модулів: монітора та системного блоку, що є головною складовою ПК. Отже, вибір системника – відповідальне задача, що потребує комплексного та серйозного підходу. При цьому важливо знайти не лише оптимальну модель, а й магазин, де можна недорого придбати якісний блок, що максимально відповідатиме робочим потребам та особистим уподобанням користувача.

Особливості модельного ряду

Багато людей віддають перевагу інтернет-магазинам, адже там товар коштує набагато дешевше. Варто віддавати перевагу перевіреним ресурсам, що турбуються про власну репутацію, тому пропонують виключно якісну продукцію. Щоб знайти такий магазин, варто звертати увагу на відгуки покупців і навіть рейтинги. Як приклад можна привести рейтинг казино: до нього входять виключно надійні, чесні заклади з ліцензією, перевірені незалежними експертами.

У каталогах віртуальних магазинів зазвичай представлені системники у великому виборі: від популярних брендів, із будь-якими характеристиками та функціями. Це дає змогу кожному підібрати підходящу модель. Обираючи блок, слід звертати увагу на:

 • кількість ядер процесора;
 • об’єм оперативної та кеш-пам’яті;
 • ємність жорсткого диска;
 • кількість портів USB;
 • вибір інтерфейсів (Wi-Fi, Bluetooth, Ethernet);
 • сумісність із ОС Windows різних версій;
 • наявність дисководу тощо.

Технічні характеристики системників варіюються залежно від моделі та виробника, але є певні особливості, що мають бути властиві всім пристроям. У першу чергу це висока якість комплектуючих та складання, компактність, доступна вартість.

За якими критеріями робити вибір

Обираючи недорогий системний блок, слід визначитися з кількома важливими питаннями. Так, треба знати, де комп’ютер буде використовуватися  і яку роботу виконувати. Це може бути ПК для:

 • написання текстів, перегляду відео та інших звичайних завдань;
 • графічного дизайну, 3D-моделювання;
 • створення й обробки відеофайлів;
 • ігор тощо.

Вибір обсягу вбудованої пам'яті та потужності відеокарти  напряму залежить від складності завдань. Для комерційних системних блоків важлива наявність інтерфейсу Ethernet, через який можна легко інтегруватися до комп’ютерної мережі компанії. Для взаємодії з іншими пристроями використовується Wi-Fi та/або Bluetooth. Периферія підключається через USB-порти та роз’єм для навушників і мікрофона. Підтримка хмарних сервісів і бездротовий адаптер не стануть зайвими і для домашнього ПК. За швидкодію відповідають вінчестер та оперативна пам’ять.

Це лише частина особливостей, що їх потрібно враховувати при покупці системного блоку для ПК. Звичайному покупцеві освоїти всі премудрості може бути складно, адже прийдеться розбиратися з багатьма технічними нюансами. Але в магазинах завжди працюють кваліфіковані консультанти, які допоможуть зробити правильний вибір.ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ