Треба винести будівельне сміття, якісно очистити усі поверхні, вичистити залишки пилу і помити все так, щоб не залишилося потьоків і розлучень.
Можна спробувати зробити все самому, проте це займає багато часу, сил і нервів. Але не варто зневірятися, вам на допомогу прийде професійна клінінгова компанія.
Вона спеціалізується на кваліфікованому прибиранні, клінери мають увесь необхідний інструмент, вміють підбирати потрібні миючі засоби та мають величезний досвід. Впродовж декількох днів вони зможуть ефективно навести лад у квартирі та вимити усі приміщення.
Прибирання після ремонту – з чого складається?
Якісний професійний клінінг після ремонту включає виконання наступних робіт:
- Треба вимити усі вікна, підвіконня і радіатори опалювання, обов'язково діставши все потаємні куточки. У них міг скупчитися пил і бруд.
- Важливо позбавитися від пилу на меблях, карнизах і інших поверхнях.
- Слід ретельно протерти освітлювальні прилади, розетки та вимикачі.
- Треба помити міжкімнатні двері та дверні ручки.
- Особливу увагу варто звернути на чищення м'яких меблів, килимів і доріжок.
- У кінці треба вимити підлогу й усі плінтуси.
Особливості виконання клінінгових робіт після ремонту
Кожна поверхня вимагає особливого поводження, це важливо враховувати, щоб не зіпсувати поверхні. При митті вікон клінери спочатку їх чистять від забруднень шпаклівкою або іншими будівельними сумішами. Потім м'якою губкою миються рами та підвіконня. Потім стекла ретельно натираються спеціальними засобами й досуха витираються безворсою тканиною.
Що стосується батарей, їх спочатку фахівці чистять пароочищувачем і спеціальним пензликом з вологою тканиною між ребер, а далі мильним розчином миють зовні. Двері майстри протирають вологим дрантям, а якщо вони мають лакове покриття, їх додатково натирають воском. Дверні ручки миються спеціально підібраними засобами, що б не пошкодити поверхню.
Для чищення меблів фахівцями використовується спеціальний миючий пилосос, щадні засоби й полироли для лакових виробів. Таким же методом очищаються килими й доріжки.
Карнизи також можна мити, якщо це дозволяє матеріал, інакше їх доведеться почистити сухою ганчіркою. Особливої обережності вимагають розетки, вимикачі та люстри. Перш ніж приступити до чищення, варто відключити електроживлення. Фахівці чистять їх, як правило, сухими ганчірками.
Найскладніше відмити підлогу і плінтуси, які заляпуються клеями, шпаклівкою і різним сміттям. Спочатку поверхню майстра обробляють правильно підібраним засобом залежно від міри забруднення, потім протирають все із застосуванням води, шваброю зі спеціальним мопом.
Потім моп віджимається і по підлозі проходять другий раз.
Третій раз передбачає миття чистою водою без яких-небудь засобів. Фінальне миття проводиться після того, як в приміщення занесуть усе необхідне.
5 лайфхаків швидкого прибирання у будинку
Прибирання після ремонту – це не завжди купа миючих і чистячих засобів, є методи, перевірені часом, які дозволяють впоратися із завданням навіть краще, ніж сучасні спеціальні магазинні препарати:
- Забруднені вікна відмінно миються підсоленою водою.
- Щоб шибки довше залишалися чистими та сяяли, можна протерти їх водою з гліцерином в такій пропорції – три частини води й 7 частин гліцерину.
- Підлога і лінолеум виглядають яскравішими, якщо при митті у воду долити трохи оцту.
- Звичайна шкільна гумка зможе ефективно прибрати чорноту з металевих поверхонь.
- Килимові покриття легко чистяться сіллю, її треба рівномірно насипати по усьому килиму, а потім змісти вологим віником.
Такі методи дуже ефективні. Вони дозволяють заощадити час і сили, коли порядок треба навести оперативно, а бігти за миючими не хочеться.
Хочете швидко і якісно прибрати квартиру? Тоді звертайтеся в компанію «Ліквідатор» у Харкові. Фахівці фірми забезпечують першокласний клінінг, використовують безпечну побутову хімію і професійно видаляють будь-які забруднення. Також вагома перевага спеціалізованих сервісів – заощадження вашого особистого часу. Звертайтеся і ви не пошкодуєте.