Читайте нас в соціальних мережах

У Тернопіль з Німеччини привезли два котли, які забезпечать цілодобову подачу гарячої води

Середа, 02 жовтня 2019 09:42
Європейський банк реконструкції та розвитку активно підтримує термомодернізацію системи теплопостачання у Тернополі.

Відтак, впродовж тривалого часу у нашому місті проводять активні роботи із заміни теплових мереж, встановлення індивідуально-теплових пунктів та реконструкції котелень, повідомляє "Тернопіль житлово-комунальний".

Усі ці кроки дадуть можливість подавати гарячу воду у Тернополі цілодобово, покращити якість надання послуг споживачам та провести заходи з енергоефективності, зокрема з використання високотехнологічного обладнання, які відображатимуться в економії газу та електроенергії.

Також будуть встановлені теплові лічильники, тому жителі міста сплачуватимуть лише за фактично використану теплову енергію.

Як розповідає заступник міського голови Владислав Стемковський, з цією метою у місті триває заміна труб на вул. 15 Квітня, Протасевича та Лесі Українки. Також цими днями відбувається реконструкція котельні на вул. Лесі Українки, для якої спеціально привезли високоефективні та енергоекономні котли компанії "Viessmann" з Німеччини.

– З Німеччини здійснено поставку двох котлів для Тернополя, потужністю 12 МВт, – пояснює представник компанії Святослав Мисак. – Наразі ми здійснюємо їх монтаж. Важливо зазначати, що вперше в Україні один із котлів потужністю 6МВт буде працювати в конденсаційному режимі, завдяки якому буде спостерігатися економія газу до 15%.

До слова, котельня на вул. Лесі Українки забезпечуватиме теплом та гарячою водою 25% населення міста.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар