Читайте нас в соціальних мережах

У міськраді пояснили, чому в Тернополі ремонтують дорогу в погану погоду

П'ятниця, 23 лютого 2018 18:15
Під час зими на дорогах та ділянках, які давно не підлягали ремонту, утворюються глибокі вибоїни та деформації, які прискорюють подальшу руйнацію дороги та є небезпечними для руху транспорту.

Тому, навіть при несприятливих погодних умовах, на вулицях і дорогах міста виконуються аварійні роботи асфальтобетонного покриття, кажуть в міській раді Тернополя.

– Цей вид робіт проводиться за спрощеною технологією. Не виконуються усі технологічні операції при ліквідації ямковості на асфальтобетонному покритті. У разі необхідності, роботи дозволяється проводити за мінусової температури повітря, без попередньої підготовки та підгрунтовки, з використанням як холодних, так і гарячих асфальтобетонних сумішей, а ущільнення можна проводити і віброплитами, і ручними трамбівками, і котками, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що аварійні ремонтні роботи мають тимчасовий характер. За ділянкою ремонту встановлюється спостереження і після настання сприятливих погодних умов проводять відповідні роботи.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ