У Збройних Силах України триває комплектування комунікаційних служб та підрозділів. Потрібні фахівці в галузі комунікацій, повідомили у Генеральному штабі ЗСУ.
Зокрема шукають спеціалістів, які вміють створювати тексти різних жанрів, знімати та монтувати відео, проводити репортажну та художню фотозйомку подій, адмініструвати сайти та вести аккаунти організацій у соцмережах.
«Насамперед ми шукаємо професіоналів, умілих і небайдужих, які готові працювати відповідно до свого цивільного фаху у сфері комунікацій ЗСУ. Вакантні посади є по всій території України. Запрошуємо як діючих військовослужбовців, так і цивільних, котрі шукають варіанти мобілізації за фахом та мають вищу освіту. Навіть якщо у вас немає вказаного досвіду, а є навички й бажання працювати на Перемогу, звертайтеся!», - зазначили у Головному управлінні комунікацій ЗС України.
Обов’язкова умова: наявність вищої освіти (бажано – зв’язки з громадськістю, журналістика чи супутній фах).
Перевага надається тим, хто має досвід служби в ЗСУ, офіцерське звання (закінчив військову кафедру), досвід роботи в галузі журналістики, зв’язків з громадськістю, SMM.
Надсилайте резюме, із зазначенням у темі листа «Вакансія», на e-mail [email protected]
Обов’язково вкажіть свій контактний номер телефону.