Читайте нас в соціальних мережах

Після масштабного скандалу забронюють майже усіх рятувальників та поліцейських: як це відбуватиметься

Вівторок, 11 червня 2024 12:09
Після скандалу, який виник через примусово-добровільну мобілізацію працівників ДСНС, 90% рятувальників та поліцейських заброньовано.

Про бронювання поліцейських та рятувальників повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

Нагадаємо, «Тернополяни» повідомляли раніше: Мобілізація працівників ДСНС: рятувальників «добровільно-примусово» записують у «Лють»

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, кількість військовозобов’язаних працівників ДСНС та Нацполіції, які підлягають бронюванню, може становити понад 50% за окремим рішенням Міністра оборони, прийнятим на підставі обґрунтованого звернення Міністра внутрішніх справ.

Відповідно прийнято узгоджене рішення про бронювання 90% особового складу ДСНС та Нацполіції. 10% співробітників ДСНС мають вибір мобілізовуватися до лав Збройних Сил України, Національної гвардії або Державної прикордонної служби. 10% поліцейських, які підлягають мобілізації, можуть долучитися до бригади «Лють» або додатково створених трьох бойових бригад Національної поліції України.

«Щодо рятувальників: наша позиція полягає в тому, щоб працівники підрозділів оперативного реагування (пожежні, сапери, рятувальники, хіміки, інженери тощо) були повним складом заброньовані. Тож це рішення не вплине на оперативність та ефективність роботи ДСНС», - наголосив Ігор Клименко.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #3 Olesya 14.06.2024, 15:13
Брехня чи правда, незрозуміло. Проте давно вже правоохоронців вимушують їхати нібито у відрядження, а там брати участь у бойових діях. Багато хто так загинув, але ніхто потім не отримує таких грошей, як військові. Керівництво знає, як відправити на фронт своїх співробітників, тому ці цифри - лише формальність.
Скарга
+1 #2 Mary 14.06.2024, 00:50
Національна поліція прикордонних міст з першого дня війни продовжують виконувати свої обовʼязки під обстрілами, на блокпостах та деокупованих територіях. Вони заслуговують на бронь від мобілізації 100%.
Скарга
0 #1 Anastasia 11.06.2024, 16:55
ДСНС действительно нужны, но вот менты... Куда их столько? Людей в стране уже столько нет, сколько ментов. Половину смело можно мобилизовать. И ведь это не какие-то подобранные с улицы мобилизованные алкаши, а владеющие необходимыми для войны навыками люди!
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ