Читайте нас в соціальних мережах

Піти з Верховної Ради України мають намір чимало нардепів

Понеділок, 11 грудня 2023 16:49
Зараз у Раді 401 нардеп – історичний мінімум (згідно із законодавством, їх має бути 450). Та навіть ця кількість могла би бути меншою, якби депутатам дозволили покинути ВРУ.

 

Про те, що багато нардепів у Раді хочуть достроково скласти мандат розповів голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія в ефірі телемарафону в понеділок, 11 грудня.

«Насправді кількість людей, які хочуть піти з парламенту, набагато більша. Ми вже не відпускаємо людей… Ми говоримо, що просто не за це голосуватимемо, тому що люди повинні досидіти до кінця (поточної каденції ВР – ред.) та приймати необхідні для держави закони», – заявив він.

Тож попри те, що окремі депутати у Раді хочуть скласти мандати, мають досидіти до кінця поточної каденції ВР.

За словами Арахамії, зменшення кількості нардепів не може не позначатися на діяльності парламенту. Через нові виклики необхідно оптимізувати роботу законодавчого органу та знизити мінімальну кількість депутатів у групах, «щоб зберегти ці групи, щоб парламент умовно до нового скликання пропрацював приблизно в тому ж структурному режимі, в якому він почав працювати».

До слова, 8 грудня Рада достроково припинила повноваження народних депутатів Максима Єфімова (група «Відновлення України»), Дмитра Шпенова (позафракційний) та Віталія Данилова («Батьківщина»).

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

+1 #1 Михайло 11.12.2023, 21:58
Хлопці чи там сидить і щтани протирає 450 чи 250 клоунів результат один, а пан АРАХАМІЯ напевно буде сидіти у ВР ще і на попелі, такі депутати так просто не йдуть. Всіх на фронт і баста.
Скарга

Додати коментар