Читайте нас в соціальних мережах

У Німеччині помер зять Степана Бандери

Вівторок, 03 жовтня 2023 17:44
Сумну звістку повідомив доктор богослов`я та патристичних наук Юрій Бойко – у Мюнхені (Німеччина) спочив у Бозі зять провідника ОУН Степана Бандери.

 

«Зі святими упокой, Христе! Сьогодні у Мюнхені до вічності переставився пан Андрій КУЦАН - зять провідника ОУН Степана БАНДЕРИ, історична, скромна, надзвичайно обдарована людина, мій великий приятель і порадник. Прийми, Господи, душу раба свого Андрія у свої отцівські обійми!», - йдеться в його дописі у соцмережі «Фейсбук».

Про це Юрія Бойка сповістила дружина померлого - пані Іванка Куцан.

Колись, у 2016-му, на запитання журналістки про те, чи потрібний Україні ще один Бандера, чи радикальні методи вже не актуальні, Андрій Куцан відповів:

«Україні потрібно під сучасну пору цілий ряд авторитетних людей (політиків, а також діячів у всіх галузях життя, для яких незалежна політично і економічно Україна була б ціллю і метою. Ці принципи визначали короткий життєвий шлях Степана Бандери.

Методи боротьби за державність завжди залежні від епохи. Тому боротьба під проводом Бандери і його соратників була справедливою і невигідною окупантам нашої Батьківщини, яку вони всякими способами намагалися знеславити цю боротьбу і позбавити її вагомості».

Щиро співчуваємо рідним та друзям предсталого перед Господом зять Степана Бандери.

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ