Читайте нас в соціальних мережах

В’язням скоротять термін, якщо генеруватимуть електроенергію крутінням педалей – новий законопроєкт

Вівторок, 19 вересня 2023 14:43
фото ілюстративне з вільних джерел фото ілюстративне з вільних джерел
У Верховній Раді України зареєстрували креативний законопроєкт, який допоможе в’язням скоротити термін перебування у місцях позбавлення волі.

Автором законопроєкту, який передбачає в’язням скорочення терміну перебування у місцях несвободи, якщо вони генеруватимусь електроенергію крутінням педалей, став депутат від «Слуги Народу» Сергій Гривко.

«В п'ятницю був зареєстрований один із моїх креативних законопроектів під номером 10057. Його концептуальна суть проста. Мотивувати 50 тисяч в'язнів генерувати електроенергію через велогенараційні установки. Якщо впродовж місяця вони будуть виконувати норми визначені Міністерством Юстиції, то термін ув'язнення зменшиться на 3 дні, але не більше 10 місяців в рік», - пояснив Сергій Гривко.

Тобто за рік в'язень може зменшити на 30 днів термін ув'язнення.

Також депутат підкреслив, що зменшення терміну перебування в’язня у місці несвободи прямо вплине на економію щодо його утримання – приблизно до 8%, а це до 200 млн в грн.

«Цим законопроектом показую альтернативні можливості для наповнення енергетичної системи, які можливо імплементувати у активний спорт, спортивні зали та інші структури. Було б круто побачити тренажерний зал, який генерує електроенергію. Щоб створити щось нове, потрібно діяти рішуче, наполегливо, креативно та інакше! Всі ресурси заради перемоги! Тепер, слово за суспільством! Дякую команді за швидку реалізацію!», - наголосив Сергій Гривко.

 Читайте також: Вибухи поблизу Тернополя: рятувальники попереджають про ліквідаційні роботи

379193230_2219095004951017_2261557354058891868_n.jpg


ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар