Читайте нас в соціальних мережах

Кличко домовився з німецькими партнерами про відновлення аеропорту «Київ» (фото)

Середа, 06 вересня 2023 21:15
Німецька компанія Fraport допоможе у відновленні українських аеропортів, зокрема аеропорту «Київ».

Мер Києва Віталій Кличко провів онлайн-зустріч з керівництвом компанії Fraport, яка керує багатьма європейськими аеропортами.

Обговорювалося повоєнне відновлення українських аеропортів.

Про це Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Поспілкувався онлайн з виконавчим директором компанії  Fraport Штефаном Шульте. Fraport - один з найбільших операторів аеропортів Європи. Обговорили подальшу співпрацю. В тому числі допомогу німецьких партнерів у майбутньому, післявоєнному відновленні й налагодженні роботи українських аеропортів. Зокрема, й муніципального аеропорту столиці «Київ» імені І. Сікорського», - заявив Віталій Кличко.

Також Штефан Шульте повідомив, що компанія, яку він очолює, передасть Києву в якості благодійної допомоги 100 000 євро, повідомив Кличко. 

Мер Києва подякував Німеччині за підтримку і допомогу та запросив пана Шульте відвідати Київ. 

«Штефан Шульте підкреслив, що впевнений: Україна повинна перемогти в цій війні і переможе!» - наголосив Кличко.

Раніше повідомлялося, що Віталій Кличко зустрівся з мером Брюсселя Філіпом Клозом та обговорив наступний Інвестиційний форум Києва, який відбудеться в листопаді в бельгійській столиці. 

Також Віталій Кличко зустрічався з головою Федерального міністерства фінансів Німеччини Крістіаном Лінднером та обговорював допомогу Україні у придбанні необхідної зброї.


Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ