Читайте нас в соціальних мережах

Масові ракетні атаки рф може здійснити на День Незалежності України

Середа, 16 серпня 2023 14:15
Черговий акт тероризму рф може здійснити на День Незалежності України.

Про ракетний тероризм окупантів повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю виданню obozrevatel.

«Звісно, на День Незалежності України агресивна росія може вдатися до чергового акту ракетного тероризму. Це може трапитись на день раніше або пізніше. Або тривати кілька днів і кілька хвиль. Власне, я не думаю, що це може здивувати когось з українців», ― зазначив Вадим Скібіцький.

Також він наголосив, що рекомендації для громадян залишаються тими ж, які діють упродовж всього періоду широкомасштабної війни: чуєш тривогу ― йди в укриття.

Окрім цього Вадим Скібіцький додав, що День Незалежності України ― найголовніше державне свято. За здобуття державності боролись багато поколінь українців, і ця цінність мотивує нинішніх борців за свободу та визволення України продовжувати завзяту та креативну роботу.

«Не в українських містах, а на росії мають тривожитись перед Днем нашої Незалежності, як і в будь-який інший день, бо доки окупанти перебувають на нашій землі, спокійного життя московія не побачить і не відчує», ― наголосив представник воєнної розвідки України.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар