Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Звільнені з російського полону у вересні 2022 року військові перебували у Туреччині, де за домовленостями з рф їх мали утримувати до кінця війни під гарантіями захисту та безпеки президента Реджепа Ердогана.
«Повертаємося додому з Туреччини й повертаємо додому наших героїв. Українські воїни Денис Прокопенко, Святослав Паламар, Сергій Волинський, Олег Хоменко, Денис Шлега нарешті будуть із рідними. Слава Україні!», - поділився президент.
Нагадаємо, 21 вересня 2022 року під час обміну військовополоненими з російського полону вдалося визволити 215 військових, з яких 108 – воїни «Азову».
Читайте також: Справи резонансні, бо це посади, - новий очільник поліції про корупційні скандали на Тернопільщині (ВІДЕО)