Як пояснюють в Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, тепер російські судді зможуть звільняти від покарання маніяків, вбивць, ґвалтівників і мародерів.
"Цей акт фактично виводить росію з числа правових держав світу. Держдума фактично визнала, що серед російських окупантів – масова злочинність. Але вона не бореться з нею, а санкціонує.
Депутати розписалися в тому, що кримінальні злочини можуть слугувати "захисту інтересів рф". Путінський режим хоче перетворити тимчасово окуповані території на резервацію беззаконня", – зазначили у ЦСКІБ.
У Центрі наголошують, якщо російські суди не здатні виносити вироки за злочини в окупації, то цим повинен зайнятися Спеціальний міжнародний трибунал.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залужний вважає, що російські війська можуть вдруге піти на Київ