Читайте нас в соціальних мережах

Брали по 4-5 тис доларів: зловили двох закарпатців, які організували канал з незаконного переправлення військовозобов’язаних

П'ятниця, 05 серпня 2022 21:00
Злочинне угруповання, яке займалося переправленням через кордон чоловіків призовного віку, заскочили на гарячому правоохоронці на Закарпатті.

В селищі Солотвино затримали двох закарпатців, які організували канал з незаконного переправлення військовозобов’язаних осіб через державний кордон.

Чоловіків затримали, коли ті якраз отримували другу частину коштів від громадянина України призовного віку, якому вони пообіцяли переправити через кордон.

Правоохоронці встановили, що до злочинного угруповання окрім затриманих входило ще чотири фігуранти, які з кожного із своїх «підопічних» отримували кошти у розмірі від 4 до 5 тисяч доларів США.

Крім того, правоохоронці встановили, що організатори здійснювали підготовку документів, на підставі яких, вносилися недостовірні відомості про громадян України призовного віку до Єдиного комплексу інформаційних систем Державної Служби України з безпеки на транспорті «Шлях», після чого військовозобов’язані могли безперешкодно перетинати кордон. 

 

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ