Веслувальниця з Тернополя – переможниця та призерка чемпіонату України (ФОТО)

Вівторок, 14 травня 2024 13:58
Спортсменка з Тернополя здобула нагороди на чемпіонаті України.

Дві золоті та одну бронзову нагороди на чемпіонаті України з марафону на байдарках і каное памʼяті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка здобула Дарія Добвня.

Змагання тривали протягом 7-10 травня у Вінниці. Участь у них взяли 132 спортсмени з 18 областей України та Києва.

Зокрема Дарія Довбня здобула перемоги у байдарці-одиночці на дистанції 22,6 км та байдарці-двійці на дистанції 19,6 км. (разом із представницею м. Дніпро, Нуровою Поліною). Бронзову нагороду спортсменка виборола у байдарці-одиночці на дистанції 3,4 км.

Нагадаємо, Дарія Довбня – майстер спорту України з веслування на байдарках і каное, вихованка КУ Тернопільської обласної ради «Школа вищої спортивної майстерності». Тренується під керівництвом Володимира Гикавого.