Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі щоб потрапити в дитячу лікарню, матусі несуть коляски в руках через аварійні пандуси (ФОТО)

Середа, 02 вересня 2015 15:00
Добратися до Тернопільської обласної дитячої клінічної лікарні, що на вул. Сахарова – справжнє випробування. У цьому постійно переконуються тернополяни, які змушені долати «смугу перешкод» на території, що відноситься до медзакладу.

За словами батьків малечі, пандуси і сходи перед входом в лікарню – у жахливому стані і не ремонтувались, мабуть, з часів її відкриття. Та коли по сходах ще можна піднятися, то пандуси для колясок просто небезпечні – облуплені, порослі травою та потріскані, не говорячи вже про екстримальний підйом, на який можна заїхати хіба трактором.

- Коли побачив, у якому стані знаходиться під’їзд до лікувального закладу, то був просто шокований. Складається враження, що над людьми просто знущаються, - каже молодий батько Олександр Кушка. - Матусям з маленькими дітьми доводиться брати коляску в руки і так сходами підніматися вверх та у зворотному напрямку. Інакше можна колеса погубити, а то й дитину з візочком перевернути.

На думку тернополян, зробити мінімальний ремонт пандусів обабіч сходів – діло нехитре, потрібно лише бажання та два мішки цементу. Та, схоже, на людські проблеми місцевій владі просто наплювати, адже звернень у міськраду щодо катастрофічного стану цієї ділянки надходило не те, що десятки, а сотні.

WZnaNsLEmSk gJiflVa 0HI

jpIRnqGyj24

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #2 Михайло 03.09.2015, 10:31
Опублікована інформація є застарілою і не відповідає дійсності. Випадки описані в замітці не мали місця. Пандуси в лікарні відремонтовані і зручні для пересування.
Скарга
0 #1 Саша 02.09.2015, 17:46
Аби тільки ця стаття допомогла.... Може хтось із посадовців Департаменту охорони здоров'я ОДА дочитається і в нього заграє совість...(або її залишки)... А ще там пішохідний перехід, навпроти головних воріт, через проїзну частину дороги, без розмітки ("Зебри"), а встановлений дорожній знак закривають гілля дерева і з дороги його просто не видно...(будете переходити дорогу зверніть увагу). Ганьба чиновникам..Діт и це святе--невже так тяжко докласти мінімум зусиль.....Під* *ри
Скарга

Додати коментар
ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ