Читайте нас в соціальних мережах

Мав три броні і пішов на фронт: у Тернополі в Архикатедральному соборі відправили панахиду за упокій загиблого Любомира Крупи (фоторепортаж)

Неділя, 24 березня 2024 10:05
Вчора, 23 березня, в Архикатедральному соборі УГКЦ у Тернополі відправили панахиду за упокій загиблого захисника Любомира Крупи.

Він був депутатом Тернопільської обласної ради. Після початку повномасштабного вторгнення добровільно вступив до 105 бригади тероборони.

Загинув 23 березня 2023 року на Харківщині.

Тіло Героя на жаль не змогли повернути додому, але суд визнав Любомира Крупу загиблим. 

На Микулинецькому кладовищі теж відправили панахиду за Любомиром Крупою і всіма полеглими українськими воїнами.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Віддати пам'ять Герою прийшли сотні тих, що вчилися, працювали та були особисто знайомі з Любомиром Крупою.

"Коли почалася війна, то ми цього навіть не обговорювали. Я по тривозі поїхала на службу, а він відразу поїхав у військкомат. Коли приїжджав на ротацію додому на деякий час, я була дуже схвильована, бо в мене також і син пішов воювати. Коли я вже в тому відчаї його спитала: "Любчику, ти мав три броні, а не одну: науковець, директор школи, депутат обласної ради". Він просто глянув на мене, як завжди, примружив око, а він умів дуже гарно посміхатися, і сказав: "Ну, Ірочко, ти ж за такого заміж би не вийшла", - відзначила Ірина Крупа. 

Любомир Крупа загинув 23 березня 2023 року на Харківщині.

"Зранку ми з ним переписувались. Він завжди писав мені, що в нього все добре. Хоч потім побратими розказували, що добре не було. Дуже важкі бої йшли багато діб. Вони прийшли на допомогу іншому підрозділу. Він все одно мені написав: "У мене все добре". Мав там декілька годин відпочивати. Його останніми словами були: "Цілую. Я йду спати",розповіла дружина.

Вічна пам'ять Герою...

Співчуття рідним та близьким...

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ