Читайте нас в соціальних мережах

Вишколи для цивільних: військові з Тернополя передають свій бойовий досвід (відео, фото)

Вівторок, 03 жовтня 2023 18:03
Новостворена громадська організація «Тернопільська обласна організація ветеранів війни» організовує вишколи, мета яких – навчити цивільних захищати рідний дім.

Їм показують, як поводитися зі зброєю та надавати першу медичну допомогу.

– Війна триває вже декілька років. На початку зброю до рук брали найвідважніші – добровольці. Наша боротьба продовжується, тож усім треба бути напоготові.  Ми будемо навчати тактичної підготовки, надання медичної допомоги. Намагатимемося наближувати все до реальних умов на полі бою,  зазначив керівник ГО «Тернопільська обласна організація ветеранів війни» Тарас Пастух.

Тематичні інструктажі будуть проводити фахові спеціалісти – військові інструктори з бойовим досвідом. Серед них – чинний військовий ЗСУ Руслан Ваврик. Чоловік захищає Україну від початку повномасштабного вторгнення.

– Ці навики повинен мати кожен. Так він зможе захистити себе й інших людей. Зокрема ми показуємо, як правильно накладати турнікет. У цій справі головне – швидкість та майстерність,  розповів співзасновник ГО «Тернопільська обласна організація ветеранів війни», інструктор на вишколі Руслан Ваврик.

На вишколи безкоштовно можуть потрапити усі охочі – і дівчата, і хлопці різного віку, наголошує співзасновник ГО «Тернопільська обласна організація ветеранів війни» Володимир Камінський.

– Ми запрошуємо на вишколи з тактичної та медичної підготовки. Вони будуть проводитися як в приміщенні, так і на полігоні, – додав Володимир Камінський.

Ті, хто вже відвідали інструктаж, задоволені. Кажуть, навчилися багато корисного.

Записатися можна за адресою: вулиця Івана Франка, 8а чи за номерами телефонів: 0670000225, 0680332346.

 

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ