Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі відкрили меморіальну дошку на честь бійця АТО Віктора Гурняка (фото)

П'ятниця, 12 жовтня 2018 18:58
Сьогодні у Тернополі відкрили меморіальну дошку бійцю АТО, фотокореспонденту та пластуну Віктору Гурняку. Її розмістили на будівлі Тернопільського Пласту.

Дошка із скла, на ній фото із зображенням Віктора Гурняка та QR-код із посиланням на статтю у Вікіпедії про бійця. Дизайн обирала сім'я загиблого героя. 

На відкриття прийшли батьки Віктора Гурняка, сестра та брат. Також друзі та пластуни. 

«Я не хотіла би, щоб це було як меморіальна дошка. Я би хотіла, щоб це була, скоріше, світлина. І щоб вона випромінювала добро, любов та мир. Хотіла би, щоб дітки-пластуни черпали для себе з неї життя, яке йде вперед. Щоб ця світлинка їх надихала», - розповіла мати Марія Гурняк.

«Відбулась дуже знакова подія для усіх пластунів станиці Тернопіль. Відкриття цієї пам’ятної дошки Віктора Гурняка, який юнакував у станиці Тернопіль, буде кожного  дня нагадувати про жертовність та три головні обов'язки пластуна: бути вірним Богові та Україні, допомагати іншим та жити за Пластовим законом», - зазначив голова Тернопільського Пласту Назар Гапій.

Зазначимо, Віктор Гурняк - український фотокореспондент, військовик (боєць 24-го батальйону територіальної оборони «Айдар» Міністерства оборони України), пластун. Загинув, боронячи Україну в російсько-українській війні 2014—2017 років, 19 жовтня 2014 року. У нього залишилася дружина та маленька донечка.

 

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ