Читайте нас в соціальних мережах

На Тернопільщині 38-річний бізнесмен без документів "захопив" ставок

Субота, 17 березня 2018 14:40
На Тернопільщині місцевий підприємець самовільно захопив майже 26 гектарів водного плеса та використовував ставок для власних рибогосподарських потреб.

Правопорушення було виявлене в результаті перевірки законності використання водних ресурсів Збаразького району, яке проводили співробітники районного відділення поліції спільно з працівниками місцевої держадміністрації. В результаті правопорушення було виявлено на території Киданецької сільської ради.

— 38-річний бізнесмен зі Збаража  бізнесмен на мав жодних правовстановлюючих документів на оренду ставка, що належить громаді села Киданівці, чим заподіяв шкоду громаді, — йдеться в офіційному повідомленні.

За фактом самоправства, тобто самовільного вчинення будь-яких дій, якщо такими діями була заподіяна значна шкода громадським інтересам, було розпочато кримінальне провадження. Якщо вину підприємця доведуть, то йому загрожує покарання, адже санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до трьох місяців.

ОСТАННІ НОВИНИ

Коментарі  

0 #1 Igor777 17.03.2018, 17:14
А який саме став????
Скарга

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ