Читайте нас в соціальних мережах

"Поліцейські зняли мені штани і казали, що відірвуть статевий орган", - підозрюваний у вбивстві випускниці з Тернопільщини розповів про знущання

Понеділок, 10 липня 2017 16:23
В апеляційному суді Тернополя розглядали справу по вбивстві у Вишнівці 17-річної Ірини Мукоїди, що трапилося в ніч на 26 червня. Головний підозрюваний, 16-річний житель села Дзвиняча Василь, в суді розповів вражаючі деталі наступного дня після смерті дівчини.

За словами Василя, йому погрожували поліцейські та знущалися над ним. Того дня до нього приїхала поліція і без особливих пояснень правоохоронці забрали його. Коли він їхав з поліцейськими в сторону кременецької траси машиною, у підлітка забрали телефон і на його питання «Що будете робити?» відповіли: «Будемо тебе закопувати».

- Спочатку вони мені погрожували, що мене на органи продадуть. Потім один з них одягнув на руки бахіли і казав, що відірве мені статевий орган. Після цього сказали: «Вилазь з машини», заламали мені руки за спину і вивели за кущ. Там саме проїжджала якась сіра машина, - намагається відтворити події того дня хлопець. - Мені зняли штани і задерли светр на голову, казали, що робитиму все, що вони мені скажуть. Говорили: «Якщо ти сядеш, то тобі багато не дадуть, а нє, то брата зразу заріжуть».

У суді підозрюваний розповів, що після цього один поліцейський бив його по голові, а коли Василь затулявся, то той кричав, щоб він забрав руки і продовжував бити дитину.

- Я казав, що я нічого не робив, вони все одно казали, що посадять мене. Далі відвезли у Вишнівець, там дали мені ніж в руки (той, що ним зарізали дівчину, - авт.), а далі відвезли на Тернопіль, казали що і як робити, я читав.

За словами хлопця, на допиті у слідчого був він сам. А його тата, нібито, споювали самі правоохоронці.

- Татові ще в міліції у Тернополі наливали горілки і давали випити. Він був нетверезий вже, - додає Василь.

Що буде далі – вирішить суд. А тим часом матір хлопця вже звернулася за допомогою на програму «Битва екстрасенсів». З дня-на день у Вишнівець мають приїхати люди з надможливостями, поки приїжджала лише знімальна група з СТБ. Обидві сторони сподіваються, що бодай вони пролиють світло на цю заплутану історію, адже у те, що Ірину вбив Василь не вірять ані вони, ані люди з кількох довколишніх сіл – хлопець невеликого зросту (1,10 м), тож для того, щоб вбити її ножем просто у серце йому, мовляв потрібно було дострибнути до неї. Факти поки доволі суперечливі, а просвітку у цій справі, схоже, ще скоро не буде.

Відеозапис із зали суду - Roman Mashlianka

Додати коментар