Читайте нас в соціальних мережах

Генпрокуратура поновила кримінальне провадження проти екс-заступника мера Камінського

Четвер, 01 вересня 2016 14:57
Генеральна прокуратура України поновила кримінальне провадження проти екс-заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського. Про це повідомляють наші джерела.

Володимира Камінського хочуть притягнути до відповідальності за нововиявленими обставинами. Як відомо, чиновника судили лише за одним фактом отримання. Під час слідства слідчі Генпрокуратури факт хабарництва заступника мера перекваліфікували у порушення закону шляхом перевищення службових повноважень.

Фінальне судове засідання щодо справи заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського відбулось 25 вересня минулого року. Камінського підозрювали в отриманні хабаря 217 тис. грн, справу перекваліфікували. Згідно вироку він мав сплатити всього лиш штраф 25 тисяч 550 грн.

Нагадаємо, п. Камінського підозрювали в отриманні хабаря 217 тис. грн. Його гучно затримували столичні прокурори та міліція. Інформація про затримання посадовця такого рангу і з такою сумою хабаря пройшла всіма центральними телеканалами, друкованими та онлайн-ЗМІ. Керівництво міністерства МВС робило гучні заяви щодо хабарної справи.

Та нещодавно, справа набула нового резонансу. 16 липня цього року, під час офіційного представлення колективу прокуратури Тернопільщини нового керівника Генпрокурор Юрій Луценко доручив новопризначеному прокурору краю В’ячеслав Перчу переглянути законність закриття кримінального провадження щодо екс-заступника міського голови Тернополя Володимира Камінського.

Як стало відомо, після цього Володимира Камінського таки викликали на допити не лише у Тернопільську прокуратуру, але і столичну Генпрокуратуру. Поки ведеться збір за нововиявленими обставинами.

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар


ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ