Читайте нас в соціальних мережах

Тема: «Дволикий депутат Серетний»: Одна рука благословляє будівництво, а інша - заперечує (документи)

Вівторок, 07 серпня 2018 17:51
1 червня 2018 року заступник начальника управління контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру України Тарас Серетний визнав законним будівництво об’єкта за адресою м.Тернопіль, вул. 15 Квітня.

Це той самий об’єкт (майбутня «вулична академія» футболу), проти будівництва якого зараз виступають окремі політики та громадські активісти. Будівництво цього об’єкту Серетний «освятив» перебуваючи на посаді заступника начальника управління Держгеокадастру у Тернопільській області. А вже через півтора місяця ця сама особа Тарас Серетний, який також одночасно є і депутатом Тернопільської міської ради публічно, через свою сторінку у Фейсбуці, закликав заборонити це будівництво і скасувати на нього дозвіл. Не дивуйтесь. На справді для нього це нормальна практика.

Dokument2Регіонально-корупційна біографія Серетного

Тарас Серетний – це син колишнього керівника управління туризму за часів Хоптяна-Януковича Лесі Серетної. За часів «донецьких» працював головним спеціалістом – юрисконсульт МВ ГУ Держкомземагенства у Тернопільській області. Після Революції Гідності, як і більшість його соратників, уник люстрації і навіть пішов на підвищення по основній роботі. Більше того, він ставстав депутатом міської ради Тернополя від Радикальної партії Ляшка.

Під час своєї роботи на посаді заступника начальника Держгеокадастру двічі ставав фігурантом справи про хабар. Однак справи вдалося «погасити» ще на стадії розслідування. 

Справа про будівництво на вул. 15 квітня.

Нагадаємо, так звані «чесні активісти» стверджують, що будівництво незаконне, що воно ведеться на території парку. Насправді для будівництва академії є всі дозвільні документи і територія об’єкту не перебуває у парку Нацвідродження. Це й визнав своїм рішенням Держгеокадастр за підписом Тараса Серетного. 

seretnyi1 07 08 18

seretnyi2 07 08 18Тепер же, через два місяці Серетний почав активно піаритися на справі будівництва спортивної академії на вул. 15 Квітня. Він зареєстрував постанову про скасування дозволу на будівництво академії. 

Вдумайтеся, два місяці тому він визнає будівництво законним, а тепер реєструє постанову про скасування дозволу через незаконність. 

Безглуздя? Ні! Типова «регіональна логіка».

Що чекає на Серетного?

Перший. Менш ймовірний варіант. Серетний вчинив злочин і має відповісти перед Законом. Зареєструвавши постанову про скасування дозволу, Серетний визнає, що він 1 червня 2018 року він підписав незаконний Акт. Це кримінальний злочин високого чиновника Держгеокадастру.

Другий. Більш ймовірний варіант. Серетний просто забув (або захотів забути) про підписаний Акт. І тепер вирішив здобути політичний капітал, протестуючи проти об’єкту. Тобто права рука «благословила», а ліва «заперечує». Тоді виникає законне питання: що робить на провідній посаді у Держгеокадастрі «дволикий» Серетний. Треба задати питання його начальнику, як такий спеціаліст опинився на своїй посаді? Чи відповідає професійний рівень Секретного займаній посаді. Чи відповідає професійний рівень начальника Серетного?

Таким чином, позиція депутата Серетного дійсно виникає багато питань. Очевидно, для екс-регіонала не викликає труднощів за два місяці змінити не лише свої політичні погляди, а й ставлення до Закону та законності. 

Такого борця проти спортивної академії для дітей можна охарактеризувати народною мудрістю: «Ви або хрестик зніміть, або білизну одягніть».

Василь Мельник

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментарЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ