Поліція затримала тернополянина, який вербував дівчат для роботи в борделях сусідньої країни

Понеділок, 19 червня 2017 13:33
Правоохоронці затримали на кордоні з Польщею 39-річного тернополянина, який вербував дівчат для роботи в борделях сусідньої країни.

У операції з недопущення вивозу дівчат для роботи у "сексуальному рабстві" були задіяні оперативники відділу боротьби із злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, слідчі, працівники прокуратури та прикордонної служби Західного регіонального управління.

У поліції розповіли, що тернополянин через своїх друзів та знайомих шукав молодих жінок віком від 20 до 30 років модельної зовнішності для роботи за кордоном у Республіці Польща.

«Роботодавець пропонував охочим підзаробити місця прибиральниць у готельних комплексах. Зарплата у місяць там мала бути в межах п'ятисот євро. Коли дівчата погоджувалися, чоловік розповідав й про альтернативу із доходом, який в 3-4 рази перевищував попередню суму. За 1,5-2 тисячі євро дівчата мали працювати повіями у борделях.», - розповіли у прес-службі поліції області.

 Двоє мешканок Тернопільської області погодилися на пропозицію торгувати тілом.

 Виготовленням документів, оформленням візи, працевлаштуванням та транспортним перевезенням займався вербувальник сам. Гроші, витрачені на них, заробітчанки мали повернути згодом.

 19 червня правоохоронці затримали роботодавця разом із двома заробітчанками та водієм на пункті державного пропуску "Шегині". До Польщі вони їхали автомобілем марки Mercedes з польською реєстрацією.

Вербувальника затримали.

Дівчат, які погодилися на добровільне "сексуальне рабство" опитали та відпустили додому.

Наразі оперативники встановлюють місця, де мали працювати мешканці краю, а також з'ясовують, скільки українських дівчат тернополянин таким способом переправив за кордон.

Додати коментар

Захисний код
Оновити