Читайте нас в соціальних мережах

Соцмережі, які можуть замінити тернополянам "ВКонтакте"

П'ятниця, 26 травня 2017 17:25
Чимало соціальних мереж активізувалися після указу Президента України Петра Порошенка про заборону «Вконтакте» та «Одноклассники», а також серверів «Мейл.ру» та «Яндекс». Отож, чим тернополянам замінити майданчики для спілкування, до яких вже так звикли?

В Україні є не менше 6 соціальних мереж, які можливо і уступають інтерфейсом, але цілком придатні для спілкування та зручного використання. Серед них: «Українці», Yachudo, FamalyUa, «СІЧ.УКР», «НаМайдані», CIMBOR.

Відомо, що соцмережа «Українці» існує з 2009 року. При реєстрації сайт, окрім основної інформації, пропонує користувачеві відповісти на питання, чому він вважає себе українцем. Усього там доступні шість розділів: “Новини”, “Групи”, “Альбоми”, “Опитування”, “Українці” та “Ігри”.

Відколи працює сервіс Yachudo, невідомо. На головному екрані користувача виводяться новини, статуси користувача, його оцінки інших записів і відповіді і згадки. Також у соцмережі доступні традиційні розділи: “Фото”, “Діалоги” та “Контакти”.

FamalyUa – у центрі екрана соцмережі виводиться головна інформація. Зліва розмістилася панель навігації (як у “ВКонтакте”), а праворуч – актуальні теми (як у Twitter). Розділи звичайні: “Новини”, “Друзі”, “Повідомлення”, “Групи” та інші. Є завантажена музика – правда, прослухати її не можна.

На головному екрані соцмережі “СІЧ.УКР” відображається активність людей. Таким чином можна відстежувати новини всіх зареєстрованих користувачів, або тільки своїх друзів. На “СІЧ.УКР” можна створити запис двома способами – в розділі “Блоги”, де немає обмежень, і у вкладці “Мікроблоги” з лімітом у 140 символів. З інших функцій – перегляд фотографій користувачів, новин груп та участь в обговореннях.

Соціальна мережа “НаМайдані” була створена в 2014 році. Сервіс має всі традиційні розділи: стрічку новин, повідомлення, групи, фото і відео. Частково сайт перекладено п’ятьма мовами: англійською, російською, німецькою, іспанською та турецькою.

Зрештою, ніхто не відміняв «Фейсбук», «Twitter», або ж мережу «Діаспора». І це лише невеличкий список. Спілкуванню в якій із соцмереж віддаєте перевагу ви?

ОСТАННІ НОВИНИ

Додати коментар



ЗАРАЗ ОБГОВОРЮЮТЬ