За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм нагороджено:
Орденом "За заслуги" ІІ ступеня
ОЛЕЩУКА Ігоря Андрійовича - заступника голови Тернопільської обласної організації Всеукраїнського товариства політв'язнів і репресованих.
Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня
КОГУТА Івана Михайловича - Пилявського сільського голову, Тернопільська область
КОНЬКА Василя Вікторовича - члена Тернопільської обласної організації "Спілка офіцерів України";
ЛЕВАНДОВСЬКОГО Юрія Ярославовича - суддю у відставці господарського суду Тернопільської області;
НАЛИВАЙКА Петра Федоровича - учасника національно-визвольного руху, Тернопільська область.
Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня
ШТЕПУ Марію Степанівну - учасника національно-визвольного руху, Тернопільська область;
Крім того, орденом "За заслуги" І ступеня нагороджено письменника, уродженця с.Нападівка Лановецького району ФОЛЬВАРОЧНОГО Василя Івановича.
Присвоєно почесні звання:
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ТКАЧИКУ Богдану Івановичу - художникові, м.Тернопіль.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БРУХАЛЮ Ігорю Григоровичу - викладачеві установи Тернопільської обласної ради "Тернопільське обласне державне музичне училище імені С.Крушельницької".
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ЗАДОРОЖНОМУ Зеновію-Михайлу Васильовичу - проректорові Тернопільського національного економічного університету, доктору економічних наук, професорові
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
КУЗІВУ Михайлу Петровичу - викладачеві кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ДЯКІВ Оксані Іванівні - редакторові газети "Колос", Тернопільська область;
ПАРХОМЧУК Ярославі Йосипівні - власному кореспондентові газети "Вільне життя плюс" підприємства "Пресова агенція "Вільне життя", Тернопільська область.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ШКРОБОТУ Леоніду Володимировичу - головному лікареві комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер".
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ЛУКІВ Славі Володимирівні - майстрові художньої вишивки, Тернопільська область.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БРУХАНСЬКОМУ Руслану Феоктистовичу - завідувачеві кафедри Тернопільського національного економічного університету;
ДОСКОЧ Анжелі Альфредівні - художньому керівникові Народної хорової капели "Зоринка", викладачу комунального закладу Тернопільської міської ради "Дитяча хорова школа "Зоринка".
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
МЕЛЬНИЧУКУ Юрію Пилиповичу - генеральному директорові товариства "Шумськ Агро", Тернопільська область.
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
КЛОЧКУ Павлу Петровичу - викладачеві кафедри Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.