Кров та видовищні протистояння: у Тернополі 400 спортсменів боролися за Кубок України з ММА (фоторепортаж)

Неділя, 17 жовтня 2021 08:07
У п’ятницю-суботу, 15-16 жовтня, у Тернополі відбувалося масштабне спортивне дійство – Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UFMMA.

Упродовж двох днів понад чотири сотні спортсменів різних вікових та вагових категорій боролися за перемогу в концерт-холі ТРЦ «Подоляни». Захід організували Українська Федерація Змішаних Бойових Мистецтв UF MMA, Тернопільська обласна федерація змішаних бойових мистецтв ММА та спортивний комплекс Workout Hall. Присвятили змагання Дню захисників та захисниць України.

Особливістю Кубку було те, що учасники не платили стартові внески, а для призерів навіть передбачили фінансові винагороди.

У результаті дводенних змагань перше командне місце виборола Одеська область. Друге – Київська, а третє – Чернівецька. Тернопільщині посіла 10 сходинку. Тернопільські спортсмени з СК WorkoutHall вибороли такі призові місця: Руль Єва - 2 місце; Савчишин Максим - 3 місце; Тумаков Назарій - 3 місце; Дирда Макар- 2 місце; Пелих Дмитро - 2 місце; Чугай Юра - 1 місце.