Тернополяни «назбирали» медалей на водоймі Львівщини (фото)

Понеділок, 08 липня 2019 20:45
Вдалий старт на воді продемонструвала команда від Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Тернополя на Командному чемпіонаті України серед юнаків та дівчат серед СДЮШОР ДЮСШ з веслування на байдарках і каное.

Зональні змагання відбулися 4-7 червня у м. Добротвір, Львівської області. Всього долучилося 26 команд західного регіону.

Збірна команда тернопільської спортшколи з водних видів спорту у складі 16 спортсменів завоювали 6 золотих, 12 срібних, 3 бронзових медалей. 8 спортсменів школи вибороли право участі у фінальних змаганнях Командного чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.

Окрім цього збірна команда Тернополя в підсумку серед інших команд посіла 7 місце. Команду готували тренери КДЮСШ Куземко Віталій Степанович, Кудрявцева Валентина Григорівна, Ладика Ігор Степанович, Гикавий Володимир Панасович.