Студенти-спортсмени ТНЕУ посіли три переможних місця на Кубку України з греко-римської боротьби

Середа, 05 грудня 2018 15:23
Днями в Палаці спорту «Юність» (м. Запоріжжя) відбувся Кубок України з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті першого Олімпійського чемпіона України Якова Пункіна.

Участь у змаганнях взяли близько 130 кращих борців з 15 регіонів України, серед них – студенти-спортсмени Тернопільського національного економічного університету.

За результатами змагань студенти ТНЕУ здобули три нагороди. Зокрема, Андрій Мартинюк (факультет економіки та управління  ТНЕУ) – у ваговій категорії до 60 кг посів ІІ місце.

Андрій Вознюк (факультет фінансів) – у ваговій категорії до 130 кг також здобув ІІ місце.

Дмитро Кіяшок (Коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ) – у ваговій категорії до 87 кг виборов ІІІ місце.