Тернополянин Андрій Антонюк – бронзовий призер чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед 23-річних (фото)

Четвер, 23 листопада 2017 18:09
21 листопада на світовій першості з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років у польському місті Бидгоші Андрій Антонюк посів третє місце серед спортсменів з інших країн.

В малому фіналі у вагової категорії 80 кг вихованець тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з греко-римської боротьби Андрій Антонюк здолав представника Швеції і здобув звання бронзового призера чемпіонату світу.

Тренерами тернопільського чемпіона, який звання майстра спорту міжнародного класу, є Андрій Телебан та Віталій Ліщинський. Варто зазначити, що кілька тижнів тому Андрій Антонюк показав аналогічний результат і на чемпіонаті Європи.