На рідному турнірі з вільної боротьби збаражчани здобули найбільше медалей (результати)

Вівторок, 03 жовтня 2017 13:45
В XIII міжнародному юнацькому турнірі з вільної боротьби на Тернопільщині  найбільше медалей вибороли збаражчани.

Як ми вже повідомляли, у Збаражі на Тернопільщині відбувся традиційний XIII міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка.  

Тринадцятий міжнародний турнір проходив у спортивному залі Збаразької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 і тривав два дні: 30 вересня - 1 жовтня. У цьогорічному турнірі взяло участь 35 команд з шести країн світу - Німеччини, Польщі, Словаччини, Білорусії, Молдови та Азербайжану та майже всіх міст України.  

Організував міжнародний турнір збаразький Спортивний клуб «Чемпіон», президентом якого є Петро Король.  

Петро Євгенович додав, що в цьогорічному турнірі Тернопільську область навіть представляли хлопці, які раніше здобували перемоги не тільки у Всеукраїнських турнірах, але і за кордоном.

XIII Міжнародний юнацький турнір з вільної боротьби пам’яті майстрів спорту Олександра Короля та Назарія Бойка

Юнаки 2006-2007 років народження

Вагова категорія до 25 кг

1. Павло Куташ (Чернівці)

2. Назар Баньковський (Збараж)

3. Максим Ступак (Івано-Фраківськ)

3. Максим Сірома (Тульчин)

Вагова категорія до 29 кг

1. Владислав Хариш (Збараж)

2. Олександр Іванчук (Чернівці)

3. Олександр Григоришин (Заставна)

3. Іван Оксюк (Новоград-Волинський)

Вагова категорія до 32 кг

1. Ростислав Куриляк (Коломия)

2. Богдан Федчишин (Збараж)

3. Максим Куціль (Львів)

3. Іван Грецький (Чернівці)

Вагова категорія до 35 кг

1. Ілля Шкетик (Коломия)

2. Максим Скрипник (Чернівці)

3. Діоніс Чернеля (Молодова)

3. Стас Андрюк (Вижниця)

Вагова категорія до 38 кг

1. Бартоломей Новаковський (Польща)

2. Арсен Цар (Збараж)

3. Лев Цемков (Чернівці)

3. Трістан Рейпке (НІмеччина)

Вагова категорія до 42 кг

1. Богдан Бастюк (Збараж)

2. Володимир Водянчук (Іван-Франківськ)

3. Вадим Ковалик (Чернівці)

3. Сергій Чугайовський (Борщів)

Юнаки 2002-2003 років народження

Вагова категорія до 38 кг

1. Ілля Прус (Київ)

2. Ростислав Прус (Київ)

3. Павло Колісник (Молдова)

3. Олександр Мельник (Мельник)

Вагова категорія до 42 кг

1. Арсен Вайпан (Чернівці)

2. Юрій Вовк (Збараж)

3. Вадим Крупський (Збараж)

3. Гусейн Татієв (Білорусь)

Вагова категорія до 46 кг

1. Антон Семенчук (Збараж)

2. Олександр Самуляк (Коломия)

3. Степан Дякону (Молдова)

3. Дмитро Черницький (Теребовля)

Вагова категорія до 50 кг

1. Максим Костецький (Теребовля)

2. Cергій Подолянюк (Тернопіль)

3. Алін Чорін (Молдова)

3. Іван Дискалюк (Чернівці)

Вагова категорія до 54 кг

1. Андрій Антонюк (Борщів)

2. Олег Ключка (Збараж)

3. Якуб Завадський (Словаччина)

3. Владислав Коломієць (Шумськ)

Вагова категорія до 63 кг

1. Алан Голмохмеді (НІмеччина)

2. Філіп Махмуд (Німеччина)

3. Назарій Солоненко (Теребовля)

3. Андрій Барабоцький (Хмельницький)

Юнаки 2000-2001 рокі внародження

Вагова категорія до 76 кг

1. Олександр Бебко (Збараж)

2. Олександр Стафійчук (Київ)

3. Діоніс Ангапакій (Молодова)

3. Віталій Жолнарчук (Житомир)

Вагова категорія до 85 кг

1. Єгор Батарон (Київ)

2. Олександр Михальський (Збараж)

3. Євген Кириченко (Хмельницький)

3. Йохуа Мородіон (Німеччина)

Вагова категорія до 120 кг

1. Роман Ричко (Київ)

2. Олександр Борбуцький (Хмельницький)

3. Крісті Праскарь (Молдова)

3. Філіп Вишневські (Польща)

Додати коментар

Захисний код
Оновити