Тернополянин Андрій Антонюк – чемпіон світу з греко-римської боротьби серед військовослужбовців

Неділя, 24 вересня 2017 00:08
Учора, в литовському місті Клайпеда завершився 32-й Чемпіонат світу зі спортивної боротьби серед військових.

У перший день змагань визначилися найсильніші борці греко-римського стилю в легких вагових категоріях - до 59, 66, 71 та 75 кг. У боців-класиків срібло та бронзу вибороли Ельмар Нуралієв (75 кг) і Максим Євтушенко (71 кг) відповідно, повідомляє сайт Федерації греко-римської боротьби України.

Сьогодні, 23 вересня, за нагороди боролися спортсмени у категоріяї 80, 85, 98 і 130 кг.

У вазі до 80 кг Чемпіоном світу 2017 став тернопільський борець Андрій Антонюк. Українець на шляху до золота ЧС-2017 серед військових по черзі переміг Дениса Лакутко з Білорусі та Азамата Хакулова з Росії. А у фіналі Антонюк впорався з азербайджанцем Елтуном Вазирзаде.

У вазі до 85 кг, переможцем на Чемпіонаті світу серед військових, став українець Жан Беленюк.