Читайте нас в соціальних мережах

Волейбольна «Галичанка» несподівано зазнала поразки в одному з двох матчів у Вінниці

Понеділок, 06 лютого 2017 09:33
Тернопільський волейбольний клуб «Галичанка-ТНЕУ-Гадз» у рамках дев’ятого туру чемпіонату України серед команд жіночої Суперліги обмінялася перемогами з вінницьким «Білозгар-Медуніверситетом».

Матчі відбувалися у Вінниці.

Офіційний сайт Федерації волейболу України назвав головною подією 9-го туру жіночої Суперліги «суху» перемога вінницького «Білозгару» над тернопільською «Галичанкою», яка йде другою в чемпіонаті.

Наскільки впевненою була перемога тернопільської команди в першому матчі, настільки переконливим був реванш вінницького колективу у другому. Якщо не брати до уваги першу партію, коли довгий час лідирувала «Галичанка» - 10:7, 16:13, 21:17, але поступилася в кінцівці. В другій події розвивалися так – 20:16, 22:17 та 25:18, в третій – 11:4, 16:10, 23:17 та 25:22. 3:0 – перемога команди «Білозгар-Медуніверситет». В цьому сезоні з рахунком 0:3 «Галичанка» програвала тільки «Хіміку». Відзначимо, що обидві команди перервали в цьому турі свої переможні серії. Таким чином, у «Галичанка» вона склала 9 матчів, у «Білозгару» - чотири.

XXVI Чемпіонат України з волейболу.

Суперліга. Жінки. 9 тур

«Білозгар-Медуніверситет» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - 1:3 (14:25, 19:25, 25:15, 21:25)

3 лютого. Вінниця. Спорткомплекс ВНМУ. 100 глядачів.

«Білозгар-Медуніверситет» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» - 3:0 (27:25, 25:18, 25:22)

4 лютого. Вінниця. Спорткомплекс ВНМУ. 100 глядачів.