Волейбольна «Галичанка» двічі перемогла у принципового суперника «Волині» (фото)

Понеділок, 23 січня 2017 16:37
У центральних матчах 8-го туру чемпіонату України серед жіночих команд Суперліги «Галичанка» сповна розквиталася з «Волинню» за попередні поразки та відірвалася від конкурента на 12 очок.

Вирішальною, за думкою обох тренерів стала тут перша партія. «Волинь» мала вигравати, маючи подвійний сетбол (24:22), але партія перейшла в затяжний ендшпіль, де сильнішими виявилися підопічними Віктора Туркули, пише офіційний сайт Федерації волейболу України. У другій – для господарок варіантів майже не було – 9:12, 11:19. А ось в третій партії – тернопільські волейболістки виглядали більш потужно та надійно в кінцівці. При рахунку 17:16, вони довели перевагу до трьох (20:17), а потім і до чотирьох очок (24:20), зумовивши перемогу в матчі.

У другому матчі, як розповів головний тренер «Галичанки» Віктор Туркула, його підопічні порахували справу зробленою, та налаштувалися на першу партію належним чином. Потім, як говорять, взялися за голову, і, за словами Богуслава Галицького показали свою найкращу гру в сезоні та заслужено займає друг сходинку в чемпіонаті. Також спеціаліст відзначив неймовірну гру досвідченої Олени Туркули, яка була справжнім лідером команди.

Отже «Галичанка» реваншувалася за поразки в двох попередніх матчах з «Волинню» і, якщо не відбудеться ніяких сенсацій, прийме один з фінальних турів, адже відрив від луцького колективу дорівнює вже 12-ти очок.

«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – 0:3 (28:30, 18:25, 22:25)

21 січня. Луцьк. Спорткомплекс ОДЮСШ. 417 глядачів.

«Волинь-Університет-ОДЮСШ» - «Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» – 1:3 (25:20, 17:25, 15:25, 18:25)

22 січня. Луцьк. Спорткомплекс ОДЮСШ. 273 глядача.