Читайте нас в соціальних мережах

Квартет тернопільських «вільників» виборов медалі у столиці Польщі (фото)

Понеділок, 17 жовтня 2016 17:03
Четверо тернополян стали призерами міжнародного турніру з вільної боротьби пам’яті Станіслава Реда в Польщі.

Павло Ільницький виборов перше місце у ваговій категорії до 24 кг,  Єгор Тихий став чемпіоном у категорії до 33 кг, Василь Ільницький здобув золоту медаль у категорії до 58 кг, а Тарас Драбюк став срібним призером у категорії до 27 кг.

Міжнародні змагання серед юнаків відбулися минулими вихідними у Варшаві, на них з’їхалися кращі борці з Польщі, Білорусі, Литви та України. Цікавим є факт що турнір на високому організаційному рівні проходив у спортивному залі під одним із костелів польської столиці. Тернопільські борці представляли Спортивний клуб ім. Богдана Сцібайла «ГалТер’S” та ДЮСШ-1, тренує юних борців Валерій Красовський.