Читайте нас в соціальних мережах

У Тернополі дві кращі футбольні жіночі команди визначили володаря Кубку України (фоторепортаж)

Субота, 08 жовтня 2016 21:26
Сьогодні на центральному міському стадіоні Тернополя відбувся фінал Кубку України серед жіночих команд.

Володарями трофею стали футболістки харківського «Житлобуду 1». Вони з розгромним рахунком 4:1 перемогли «Легенду-ШВСМ» з Чернігова.

Серед тернопільських прихильників цього виду спорту ця подія не викликала особливого ажіотажу. Глядачів на трибунах назбиралося лише кілька сотень.

Сама гра закінчилася очікуваним результатом. Харків’янки є лідерами українського жіночого футболу. Вже у першому таймі «Житлобуд 1» відкрив рахунок у матчі. У першій половині другого тайму чернігівчанки зрівняли рахунок. Та опісля цього фаворитки всього за десять хвилин змогли забити три голи у ворота суперника, таким чином встановивши остаточний рахунок матчу – 4:1.

Варто зауважити, що наша місцева жіноча футбольна команда «Тернополянка» навесні цього року припинила своє існування через дефіцит коштів та відсутність тренувальної бази.