Читайте нас в соціальних мережах

«Нива» у першому домашньому матчі сезону здобуває перемогу над «Тепловиком-Прикарпаття» (фоторепортаж)

Субота, 30 квітня 2016 23:50
Сьогодні, 30 квітня, у 3-му турі чемпіонату України з футболу серед аматорів (група 3) футбольний клуб «Нива» Тернопіль на стадіоні у Великих Гаях з рахунком 3:0 обіграв івано-франківський «Тепловик-Прикарпаття».

Це була перша домашня перша домашня гра тернопільської «Ниви» у новому сезоні.

На 39-ій хвилині матчу нападник тернополян Ігор Кохман виступив у ролі асистента, а захисник Ярослав Алексевич ударом головою відправив м'яч у сітку воріт «Тепловика».

Автором став Віктор Яневич, який подвоїв рахунок на 43-ій хвилині. Тернополяни подали кутовий, а найдосвідченіший гравець «Ниви» в дотик переправив м'яч у ворота!

Футболісти «Ниви» на 65-ій хвилині організували гольову атаку. Сухецький однією передачею обрізав усю оборону гостей, вивівши на побачення із воротарем «свіжого» Віктора Шевченка для якого пробити повз кіпера не склало ніяких труднощів — 3:0!