«Галичанка» програла вже вісім матчів фінальних турів поспіль (фоторепортаж)

Понеділок, 25 квітня 2016 13:42
Тернопільський волейбольний клубу «Галичанка-Вікнарьов» програла всі три матчі третього туру фінального етапу серед жіночих команд Суперліги. Ігри відбувалися у Южному Одеської області.

Господарі «Хімік» впевнено переміг «Галичанку-ТНЕУ-Вікнарьов» в матчі 3-го фінального туру. У третій партії южненська команда вела п'ять очок, але після серії помилок дозволила супернику зрівняти рахунок (23:23). Два наступних удару залишилися за «Хіміком».

«Сєвєродончанка» перемогла в чотирьох партіях тернопільську «Галичанку» в матчі 3-го фінального туру.

Запорізька «Орбіта-ЗТМК-ЗНУ» впевнено перемогла тернопільську «Галичанку». Найбільш складною для претендента на чемпіонський титул стала третя партія, де тернопільська команда довгий час лідирувала (12: 7, 17:14), в двох інших перевага запорізької команди не викликало сумнівів.

Таким чином, «Галичанка» зазнала вже восьмої підряд поразки у трьох фінальних турах. За підсумками ще за тур до закінчення змагань, тернополянки втратили шанси вибороти бронзові нагороди чемпіонату.

XXV Чемпіонат України з волейболу. Суперліга. Жінки.

Фінальний етап. 2 тур. м. Запоріжжя.

"Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Сєвєродончанка" - 1-3 (28:30, 25:23, 18:25, 22:25)

"Хімік" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов"                - 3-0 (25:19, 25:9, 25:23)

"Сєвєродончанка" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - 3-1 (25:17, 19:25,                25:20, 25:16)

"Хімік" - "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - 3-2 (25:10, 25:14, 21:25, 22:25, 15:12)

"Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Галичанка-ТНЕУ-Вікнарьов" - 3-0 (25:11, 25:20, 25:20)

"Хімік" - "Сєвєродончанка" - 3-2 (21:25, 25:21, 25:22, 26:28, 15:4)