Баскетбольний «Тернопіль» вдома обмінявся перемогами з кіровоградцями (фоторепортаж)

Понеділок, 21 березня 2016 01:53
У черговому турі чемпіонату України з баскетболу серед команд вищої ліги «Тернопіль-ТНЕУ» обмінявся перемогами з клубом «Золотий Вік» з Кіровограду.

Ігри відбувалися у спорткомплексі ТНЕУ.

У першому поєдинку кіровоградський "Золотий Вік" поступився БК "Тернопіль -ТНЕУ"  у напруженому протистоянні з рахунком -91: 84 (21:18 25:19, 18:20, 27:27). У цьому протистоянні  господарі майданчику змогли забезпечити собі невелику перевагу до великої перерви. У третій чверті кіровоградці змогли ліквідувати відставання і навіть вийти вперед на 1 очко. Але розвинути успіх не вдалося і тернополяни знову вийшли вперед і зберегли 7-ми очкову перевагу до фінальної сирени. Безумовно, позначилася перевага тернополян під щитами (45-26 - за підбираннями), де домінували високі тернополяни Олексій Момотенко (12 очок і 17 підбирань) і Євген Адажіо (4 очка, 7 підбирань). Чи не змогли наші хлопці і нейтралізувати капітана "студентів" Валентина Співака (27 очок і 7 підбирань). Та й 15 очок і 4 підбирання та 5 результативних передач основного розігруючого тернопільців Володимира Цибіна зіграли свою роль в успіху підопічних Ігоря Білоуса, повідомляє офіційний сайт кіровоградського клубу.

Баскетболісти кіровоградського "Золотого Століття" зробили правильні висновки з першої поразки у Тернополі, що дозволило в другій грі спокійно і впевнено добитися необхідного результату. Фінальна сирена зафіксувала перемогу гостей над БК "Тернопіль -ТНЕУ" - 66:83 (12:27, 20:21, 19:19, 15:16. Свій головний і вирішальний ривок гості зробили ще в першій чверті, коли забезпечили собі гандикап у 15 очок.