Ігор Побер: Без миротворців конфлікт на Сході беззбройним шляхом ми не вирішимо

Неділя, 12 листопада 2017 11:30
Законопроект «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій та Луганській областях» в українській політиці обговорюють вже давно, а 16 листопада планують винести його на голосування. Про це у ефірі телеканалу «Прямий» розповів народний депутат від фракції БПП Ігор Побер.
– Наше основне завдання – прийняти законопроект про реінтеграцію Донбасу. Ми маємо поставити край всім спекуляціям. У країні далі триває війна. Без миротворців конфлікт на Сході беззбройним шляхом ми не вирішимо. Найважливішим є те, щоб лінія розмежування була не там, де зараз стоять наші та російські війська, а на кордоні з Росією, – зазначив Ігор Побер.
За словами нардепа, ініціатива Івана Вінника внести до закону поправку, що стосується розриву дипломатичних відносин з РФ, є не зовсім доцільною. На думку політика, це, швидше за все, стосується власного ставлення Вінника до Росії.
– Наступного тижня обов’язково потрібно проголосувати за цей закон. Звісно, може бути багато поправок, але належно оцінити законопроект про реінтеграцію ми зможемо лише тоді, коли він з’явиться у Верховній Раді України, – додав нардеп.

Додати коментар

Захисний код
Оновити