На захист Дністра у Заліщиках стане оновлений осередок УКРОПу

Субота, 10 червня 2017 12:41
Минулого тижня керівник політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП» у Тернопільській області Андрій Цибульський відвідав Заліщики.

У мальовниче місто на Дністрі він приїхав на запрошення місцевої ініціативної громади.

З матеріалів у засобах масової інформації мешканці Заліщицького району дізналися про активну діяльність представників УКРОПу. Обранці у Тернопільській облраді та місцевих радах відстоюють права своїх виборців, тому вступити в партію та підсилити місцевий осередок вирішили заліщани.

- Осередок партії у Заліщиках був зареєстрований, проте працював не у повну силу. Але тепер з’явилися активні, ініціативні, авторитетні люди, які зацікавлені у співпраці. УКРОП завжди радий приймати у свої ряди людей, котрі хочуть відстоювати інтереси громади та не були причетні до комуністичної чи партії регіонів. Тому ми сподіваємося на активну співпрацю з мешканцями Заліщиків та на вирішення проблем їх краю, - говорить Андрій Цибульський.

Питання проблем було прийнято на прийомі громадян, де заліщани підкреслили важливість протистояння спорудженню ГЕС на Дністрі. Заліщики називають туристичною перлиною Тернопілля саме через цю річку, але електростанція може потенціал знищити.

Нагадаємо, що укропівці в облраді стали ініціаторами введення мораторію на спорудження каскаду ГЕС на Дністрі. Ще минулого року до них звернулися громадські активісти з пропозицією захисту природного дива і отримали підтримку від обранців.

FJ1A5445

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити