Псевдо-працівники ОДА, які збирають гроші на АТО, обманюють людей

Четвер, 12 жовтня 2017 20:00
У Тернополі попереджають про нову схему аферистів. Шахраї представляються помічниками голови ОДА і виманюють гроші на потреби АТО.

В Тернопільській області відомі випадки, коли злодії представлялися помічниками або радниками голови Тернопільської ОДА Степана Барни. Злочинці казали, що збирають кошти нібито на підтримку армії, потреби АТО, допомогу дітям учасників АТО. Нещодавно на одне із тернопільських підприємств зателефонувала шахрайка, назвалася помічником Степана Барни й попросила кошти, які були потрібні начебто на те, щоб відправити на оздоровлення до Німеччини дітей учасників АТО.

- Тернопільська обласна державна адміністрація заявляє, що від імені Голови ОДА Степана Барни таких розпоряджень, прохань та інших доручень не надходило. Люди, які це роблять, є шахраями та маніпулюють суспільною свідомістю. Просимо вас бути обережними та пильними. Не дайте зловмисникам ввести себе в оману! При виявлені подібних фактів – повідомляйте в поліцію, - повідомляють на сайті Тернопільської ОДА.

Додати коментар

Захисний код
Оновити