БК «Тернопіль» вибув з Кубку України, програвши у рідних стінах «StarLife-Чернівці» (фоторепортаж)

Неділя, 22 жовтня 2017 17:29
Баскетбольний клуб «Тернопіль» вибув з розіграшу Кубку України, програвши у двох матчах команді «StarLife-Чернівці».

Учора у Тернополі відбувся матч–відповідь другого кваліфікаційного раунду Кубку України між командами «Тернопіль – ТНЕУ» та БК «StarLife - Чернівці». У першому матчі буковинці перемогли суперника у рідних стінах із рахунком 91:82, йдеться в офіційному повідомленні чернівчан.

У дебюті зустрічі гравці тернопільської команди вигравали з результатом 7:4, однак результативні дії чернівчан дозволила БК «StarLife - Чернівці» повести у рахункові (11:7). У першій чверті перевага підопічних В'ячеслава Гавлюка та Дмитра Супровича сягала шести очок. Зрештою, перша чверть завершилася на користь чернівецької команди – 18:16.

Після другої чверті у рахункові вели вже господарі – 40:34. А третя чверть завершилася з перевагою у чотири очка «Тернопіль-ТНЕУ».

У четвертій чверті буковинський колектив зумів схилити шальки терезів на свій бік. Підсумок матчу – 72:70 на користь БК «StarLife - Чернівці», який продовжує виступи у Кубку України.