Волейбольна «Галичанка-ГАДЗ» розпочала чемпіонат з ефектних перемог над «Орбітою» з Запоріжжя (фоторепортаж)

Неділя, 22 жовтня 2017 12:17
Тернопільський волейбольний клуб «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» у дебютному турі жіночої Суперліги виграли у двох матчах в «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» з Запоріжжя.

Після нещодавнього матчу Суперкубка наставник тернопільської команди Віктор Туркула зазначив, що через хворобу, нещодавно перенесену одразу трьома гравцями, у Черкасах їм вистачило сил лише на дві партії. Тож, певно. У вболівальників «Галичанки-ТНЕУ-ГАДЗ» виникали певні побоювання, що ситуація може повторитися.

Ці самі побоювання значно посилилися, коли в другій партії, після досить потужно проведеної першої, господарки майданчику помітно «збавили оберти», періодично провалювалися, і досвідчені запоріжанки одразу ж наказали їх за це. Навіть незважаючи на той факт, що за рахунку 18:18 пряму червону картку, не впоравшись з емоціями, отримала ліберо «Орбіти» Вікторія Ніколайчук. 

Втім, останні сумніви в тому, що хвороба у вищезазначених підопічних Віктора Туркули залишилася далеко позаду, зникли в третьому сеті. У ньому, розлючені самі на себе, господарки майданчику видали такий волейбол, за який точно не соромно. Ну, а «сейвами» ліберо Тетяни Ротар та передачами зв’язуючої Олени Стасівської моментами можна біло відверто пишатися.

І хоча в четвертій партії запоріжанки знову спробували переломити хід боротьби та навіть повели – 5:2, їхні надії не справдилися. За рахунку 21:23 наставниця «Орбіти-ЗНУ-ОДЮСШ» Ірина Комісарова взяла тайм-аут, проте він не допоміг. Два останніх розіграші в матчі завершилися на користь волейболісток із Тернополя.

У повторному матчі підопічні Віктора Туркули слабинок собі вже не дозволили. І саме завдяки характеру та кращої концентрації вдаліше провели кінцівки перших двох партій. 

У третій же, коли суперниці вже помітно позбавилися куражу, зробити це вийшло трохи легше. Тож Віктор Туркула протягом неї навіть дозволив собі провести чимало замін. Що ж, можливості й готовність волейболісток з лавочки теж потрібно перевіряти в бойових умовах…

Волейболу. Чемпіонат України.

Суперліга. Жінки. Тур 1.

«Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» (Тернопіль) – «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» (Запоріжжя) – 3:1 (25:15, 19:25, 25:14, 25:21)

«Галичанка-ТНЕУ-ГАДЗ» (Тернопіль) – «Орбіта-ЗНУ-ОДЮСШ» (Запоріжжя) – 3:0 (25:22, 25:18, 25:19)

Перегляди 72 разів

Додати коментар

Захисний код
Оновити